KONST / Litografier / Färglitografi 12198543
nr 1219 8543
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, + träsnitt, 2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Lösa blad, Signerade, bladets mått: 37x26 & 55x45
Utrop:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:08:43
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson